2013 m. liepos 8 d., pirmadienis

Statybine elektros dezute

 
  Taigi per skelbimus susiradau 6 elektrikus . Įsirinkau viena elektriką Albina kuris pažadėjo pastatyti statybine elektros dėžute ir sutvarkyti popierius per viena diena. Jis nebuvo pigiausias , bet jis greičiausiai atsakinėjo i elektroninius laiškus , jo buvo trumpiausias darbu atlikimo terminas , jam nereikėjo jokio avanso.
   Kiek kas kainavo :
   300 lt ( čia įeina nuotekų automatas, trifazis automatas ir trifaze rozete , po to vienfazis automatas ir dvi vienfazės rozetės )
   Varžų matavimai 150 lt jei su pridavimu 250 ( pridavimo pažyma energetikos inspekcijoj kainuoja 56 litai )
   Darbas 200 lt
Viso kainavo 750
  Dabar viską stabdo elektros tinklai LESTO , žadėjo sumontuoti elektros skaitli per dvi savaites , o jau penkios savaites praėjo. Susidariau nuomone jog elektros tinkluose vieni pažadukai gyvena , kiek kartu skambinom atsakymą gaudavom jog kita savaite tikrai atvažiuos :D , štai tokios monopolio pasekmes :D


13 komentarų:

 1. LESTO - tai NETIKĖLIAI.
  Mums elektrą turėjo per 200 dienų įvesti, bet jau beveik 11 mėnesių - nei darbų nei jokio atsakymo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kai konturentu LESTO neturi , tai nebutina ir pazadu laikytis , juk klientas niekur nepabeks :D . Manau LESTO tokia didele kompanija , turedama monopoli galetu geriau rupintis savo klientais .

   Panaikinti
  2. Kiek pastebėjau, tai Lesto veikia dabar analogiškai Omniteliui, kuris į klientus žiūrėjo kaip į kvailas melžiamas karves. Ne daugiau. Kalbi, rodos, aiškini ko nori, ko reikia, o jiem visiškai pofig. Tokia politika.

   Panaikinti
 2. Sveiki, aš analogiškoje dėžutėje apačioje pasidariau papildomą išplovą (ties trifazės rozetės centru), kad galėčiau ramiai įkišęs kištuką uždaryt pilnai skydo duris. Nebaisus nei lietus nei dargana :) Aišku išplovoj ant briaunelių reikia uždėti 4 mm išilgai pjautos žarnelės (kaip "gamykliškai" pas jus skyde ties laisvomis skylėmis apačioj padaryta) ar kokio storesnio laido šarvo, kad netrintų kabelio. Tik matau, kad jums reikėjo trifazę rozertę paverstą geriau montuot, nes tada durelės pilnai užsidaro ir su įkištu kištuku, kuris tikrai nėra mažas. Išpjova pas mane grubiai 2 cm pločio ir gylio 3-4 cm. Telpa laisvai 5 gyslų kabelis + 2 po 3 gyslas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aciu uz ideja , kai prasides statybos pasidarysiu kazka panasaus .

   Panaikinti
 3. sveiki,Gal Albino Telefona parasytumet

  AtsakytiPanaikinti
 4. o kaip sitam skyde vidui montuojasi isjungikliai ir rozetes ant tos plokstes ? aciu

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nepatikimas sitas elektrikas Albinas Vaitiekus. Sutari del darbo, del sumos. Kai atlieka, tai paaiskeja, kad reikia papildomai moketi, nes yra minimali "stavke"-uz maziau nedirba. Pridaro broko, po to dingsta kaip i vandeni - nekelia arba atmetineja. Nerekomenduoju susideti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Matai koks Albinukas halturščikas :D . O aš dar galvojau ji pasikviesti savo namui elektra vedžioti. Dėkui už informacija.

   Panaikinti
  2. Gerbiamas Laimonai Lukoseviciau šis komentaras kuriuo mane šmeižete yra tik jūsų nuomone. Pirma abudu skydus surinkau teisingai ir tvarkingai o jei po 3-4 mėnesių atsirado kažkokių problemų, ne dėl mano kaltės, nes skydą surinkęs visada viska patikrinu 2 kartus ir kai priemėt darbus jokiu pretenzijų nereiškėt ir galvojat, kad po 4 mėnesiu aš turiu atvažiuoti ir taisyti nemokamai tai nusileiskit iš fantazijų pasaulio kuriame gyvenat. O dėl stavkės visur taip yra iškvietimas + kiek laiko užtruksi darydamas ta darbą apie koky čia dar susitarimą jis kalba aš neturiu net žalio supratimo.

   Panaikinti
 6. Sveiki,man Albinas Vaitiekus išvedžiojo name elektros isnstaliacija,as esu viskuom patenkinta ir rekomenduočiau ji kitiems

  AtsakytiPanaikinti