2016 m. gegužės 17 d., antradienis

Kanalizacija

Taigi truputi apie kanalizacija .Dažniausiai naudojamu PVC kanalizacijos vamzdžiu stiprumo klases:
 SN4 klases (dar žymima kaip N klasė ) vamzdžiai atlaiko 4kN/m2 apkrova. Jie yra klojami nuo 0,8m iki 6m. gylio.
 SN8 klases (dar žymima kaip S klasė ) vamzdžiai atlaiko 8kN/m2 apkrova. Jie yra klojami iki 0,8m arba gyliau nei  6m. Mano namo lauko kanalizacijai buvo naudojami stipresni SN8 klases vamzdžiai. Man juos rekomendavo naudoti mano santechnikai. Svarbus dalykas jog vamzdžiai nesiliestų su jokiais kietais paviršiai , pavyzdžiui akmenimis . Kad užpilti vamzdžius specialiai atsivežėme smėlio. Žvyras netinka dėl jame esančiu stambiu akmenų kurie laikui bėgant arba netgi iškart užkasinėjant gali pažeisti kanalizacijos vamzdžius. Kaip žinia tekantis vanduo vamzdžiais irgi sudaro vibracija ir jai į vamzdi įsirėmęs akmuo,  laikui bėgant jis gali pažeisti vamzdžio sieneles.
Kanalizacijos vamzdiniai gavosi 2,2 m. gilija o lietaus nuoteku apie 1,5 m. gilija.


 Kartu su namo kanalizacija įvedinėjome ir lietaus nuotekų kanalizacija. Ką truputi gailiuosi kad nepadariau tai kad neužkasiau talpos kurioje rinktųsi lietaus vanduo kuri vėliau butu galima naudoti laistymui.  5 komentarai:

 1. Smagu matyti darbus, puikiai atrodo fasadas :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai dailiai dabar visas pastato ukis atrodo! Smagu pavartyt nuo ko viskas prasidejo:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai įdomu, kaip viskas atrodo dabar. Persikraustymas kaip vyko. Pasidalinkite :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikiai padirbėta! Mes jau tvarkomės namo aplinką ir šiuo metu dairomės tvorų. Gal jūs galėsit ką patarti? Galvojame pirkti iš čia Tvora.eu

  AtsakytiPanaikinti
 5. Įdomu kokį variantą geriau pasirinkti ar miesto vandens tiekimą ar gręžinį? Bandau susidėlioti visus pliusus ir minusus ir tada apsispresti kas butų geriau. Šiap širdis linkstą prie nuosavo gręžinio, bet vandens grezinio kaina man šiek tiek kandžiojasi. Nors ir miesto nemažai kainuoja tai turbūt todėl taip sunku apsispresti..

  AtsakytiPanaikinti